Studio Graficzne - mlody design

 

Ponad 7 lat

doświadczenia

#INNE PROJEKTY

 

 

 

    

 

 

#BONUS BAND

   

Zespół muzyczny Bonus Band to firma spod Nowego Sącza, która zajmuje się oprawą muzyczną:

- wesel

- studniówek

- prywatnych przyjęć

- imprez plenerowych

Nasze studio wykonało w 2009 roku logo dla zespołu, gdzie w 2018 roku zostało poddane procesowi odświeżenia.

 

W tym roku "Bonus Band" wydał pierwszą oficjalną płytę, którą okładkę przygotowywaliśmy wspólnymi siłami.

 

 

#OGRODOWA 6

   

Dla firmy  YGO s.c. która realizuje inwestycje komercyjne i mieszkaniowe, przygotowaliśmy logo dla nowego projektu jakim są apartamenty na ul. Ogrodowej 6.

 

Zadanie polegało na stworzeniu znaku, który idealnie wpasuje się w poziom oraz styl oferowanych apartamentów. Związku z tym w sygnecie znajduje się nawiązanie do numeru ulicy ale również delikatne liście które w jasny sposób przedstawiają tereny budynku oraz jego zalety.
 

 

 

#BROSSO

 

Firma Brosso od 2001 roku jest wiodącym dostawcą mebli reklamowych, ekspozytorów, stojaków i standów reklamowych wykonanych z plexi oraz drewna. Ponadto specjalizują się w cięciu laserem i frezowaniu CNC tworzyw sztucznych i płyt MDF.
 

Projekt zakładał stworzenie ulotki formatu A4 składającej się z 3 stron ale również opracowanie szablonu który stanie się stałym elementem w firmie. Pojawiające się paski na całej kompozycji nawiązują do oferty jaką posiada BROSSO czyli cięcie i frezowanie różnego rodzaju tworzyw.

 

 

 

#STRONGMAN

   

Jednym z pierwszych większych projektów zrealizowanych przez nasze studio graficzne było zaprojektowanie identyfikacji wizualnej "Międzynarodowych Mistrzostw Polski 2014 STRONGMAN" które odbyły się w Nowym Sączu.

 

Realizacja polegała na stworzeniu spójnych grafik które miały promować wydarzenie w całej Polsce. Projektowanie objęło również przygotowanie reklam znajdujących się na obiekcie MOSIR w Nowym Sączu.

 

Łącznie powstało kilkanaście projektów m.in; plakaty, bilety, banery, grafiki social media, identyfikatory itd.

 

 

 

#CHEŁMIEC

 

     Jednym z ciekawszych projektów jest przygotowana przez naszego grafika  identyfikacja wizualna gminy Chełmiec. Samorząd ten znajduje się w województwie małopolskim, sąsiaduje z miastem Nowy Sącz. Podczas prac udało się zaprojektować szereg spójnych elementów graficznych, m.in: logo, księga znaku oraz wizualizacje.

 

     Punktem docelowym pracy nad projektem było przygotowanie całego systemu identyfikacji wizualnej który pozwoli na spójne podłoże dalszej promocji gminy. Sporządzenie projektu wymagało wydobycia najważniejszych i szczególnych symboli gminy.

 

     Projekt należało stworzyć tak, aby był przejrzysty, czytelny, interesujący ale jednocześnie nie zatracając cech gminy.Identyfikacja była stworzona na potrzeby pracy dyplomowej i nie jest rzeczywistą realizacją.

 

#MKS SANDECJA

 

 

     MKS Sandecja Nowy Sącz to klub występujący na zapleczu Polskiej Ekstraklasy. Nasza firma z sądeckim klubem współpracuje już od kilku lat. Przez ten czas nieustannie wspieramy drużynę tworząc różnorodne projekty.

    

     Ciekawym przedsięwzięciem była realizacja projektu kalendarza na rok 2019, wspólnie z fotografem Adrianem Marasiem udało się osiągnąć zadowalający efekt.

 

     Prosty i estetyczny font współgra z minimalistycznym herbem klubu z Nowego Sącza. Z kolei głęboka czerń oddaje w pełni barwy prezentowane na strojach w których występują modelki.

 

#Żywiecka44

 

 

 

     Żywiecka 44 to centrum medyczne mające swoją siedzibę w Nowym Sączu. Naszym zadaniem było zaprojektowanie logotypu który będzie komunikowało cele i możliwości marki. Za pomocą sygnetu stworzyliśmy proste ale nowoczesne symbole w których ukryte zostały komunikaty. 
 

     Oprócz projektu logo, nasze studio stworzyło księgę znaku zawierającą najpotrzebniejsze elementy.

#Say Yes

 

 

 

    Tym razem prezentujemy Wam logo dla wspaniałej klientki i jej firmy SayYes z branży ślubnej. Logo jest niesamowicie delikatne i subtelne co doskonale oddaje urok pracy jaką jest pomoc w planowaniu ślubu.

 

   Sygnet składa się z jednego z najbardziej rozpoznawanych symboli miłości czyli serca oraz wplecionych w środek pierwszych liter samej nazwy czyli S oraz Y. Kolorystyka utrzymana jest w jasnym odcieniu różu.

 

#Kaflarnia

 

 

 

     Kaflarnia to nowa restauracja i centrum biznesowe które znajdować się będzie w Gorlicach. Nasza firma przygotowała logotyp,  który sygnet swoim kształtem nawiązuje do historii lokalu w którym znajdowała się kiedyś Kaflarnia czyli produkcja kafli.

     Wybrane kolory użyte w budowaniu nowoczesnego a zarazem nawiązującego do pięknej historii lokalu logo oczywiście nie są przypadkowe. Kolory mocno odnoszą się do barw użytych przy wykańczaniu i pięknych detali sali w której mieści się restauracja.

TEL.: 691 885 111          E-MAIL: biuro@mlodydesign.com           NIP 7343561003           REGON 380752004