Studio Graficzne - mlody design

KONTAKT

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą przejdź do kontaktu!

PROJEKTY

GRAFICZNE

 

 

 

Nasze studio graficzne, dostarcza Klientom profesjonalne rozwiązania z zakresu projektowania graficznego na potrzeby druku. Materiały drukowane są i będą bardzo ważnym elementem w prowadzeniu marketingu firmy. Dlatego warto poświęcić dodatkowy czas na przygotowanie czegoś więcej niż kartka zapełniona nieprzemyślaną treścią lub źle dobranymi zdjęciami. Ciekawy i kreatywny pomysł na projekt graficzny sprawia że, przeznaczony na to budżet zwraca się a klienci wracają do nas jeszcze chętniej. Z naszej strony możemy zapewnić, że przygotowany projekt będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej działalności.

 

Jak działamy? 

Prześlij potrzebne materiały do projektu czyli; logo, zdjęcia, tekst itp. Jeśli posiadasz dodatkowe wytyczne - opisz je w treści maila. Przygotowany projekt przesyłamy w celu naniesienia poprawek lub uzyskania akceptacji.

 

#opakowanie

#bonusband

||| Co możemy zaprojektować?

 

- Wizytówkę

- Plakat

- Ulotkę

- Logo 

- Rollup

- Katalog

- Teczke ofertową

- Ścianki reklamowe

- Banery

- Billboardy

- Kopertę

- Notes  

- Papier firmowy

- Kalendarz

- Opakowanie

- Gadżet reklamowy
- oraz wiele innych materiałów

 

||| Dobór materiału

 

Oprócz usługi projektowania, staramy pomóc klientom w doborze materiału, na którym ma zostać wydrukowany projekt ale także doradzamy jakie dodatkowe uszlachetnienia można zastosować w danym produkcie. Znajomość technik druku pozwala na nadanie projektowi unikalności oraz wyjątkowego wyglądu. Najnowsze technologie druku pozwalają na wykorzystywanie różnych rodzai papierów (grubość, struktura, itp.) Posiadamy próbniki z drukarni z którymi współpracujemy, dzięki temu już na spotkaniu możemy zaprezentować ciekawe zastosowania. Pomagamy również w realizacji druku, dzięki temu zaoszczędzisz swój czas.

 

||| Druk

 

Nie jesteśmy drukarnią, jednak od dłuższego czasu współpracujemy z różnymi drukarniami w Polsce. Dlatego wychodząc naprzeciw klientom, oferujemy pomoc w składaniu zamówień. Posiadamy duże doświadczenie w druku, wiemy gdzie zamawiać najlepsze materiały. Szukamy świetnych rozwiązań cenowych, dbamy również o wysoką jakość produktu. Dzięki współpracy z naszą firmą, wystarczy kontakt mailowy aby otrzymać projekt i wydruk prosto pod wskazany adres!

 

Kliknij poniżej aby przejść do zakładki DRUK

 

więcej

TEL.: 691 885 111          E-MAIL: biuro@mlodydesign.com           NIP 7343561003           REGON 380752004